Ogłoszenia parafialne 03 marca 2024 r.

03.03.2024 r.

1. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństwwielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki w sanktuarium o godz. 9.00, a w kościele parafialnym o godz.17.00 i godz. 19.00. Gorzkie żale w niedziele w kościele parafialnym o godz. 16.30.
2. We wtorek na godz. 17.30 zapraszamy DSM do kościoła parafialnego.
3. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów.
4. Również w czwartek po Mszy św. wieczornej próba chóru.
5. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie rady parafialnej.Prosimy wszystkich członków rady o obecność.
6. W sobotę w kościele parafialnym próba scholi dziecięcej o godz. 10.00,
a na godz. 18.45 zapraszamy Rycerzy Kolumba do RDN Małopolska.
7. W I czwartek zapraszamy do modlitwy w int. kapłanów. Czynimy to jak zawsze podczas nabożeństw w sanktuarium i kościele parafialnym. Szczególnie zachęcamy do modlitwy różańcowej o 7.00 i 17.00.
8. Za tydzień rozpoczniemy nowennę do św. Józefa, którą ofiarujemy w int. rodzin.
9. Informujemy, że do kin wszedł film pt. Powołany 2. Film opowiada o problemach współczesnych młodych ludzi oraz ich rodzin, a także o tym w jaki sposób sobie z nimi radzić. Zawarte w nim świadectwa osób, które często sięgały dna, pokazują, że nie ma sytuacji, z której nie można wyjść. Polecamy serdecznie, zwłaszcza jako punkt wyjsćia do rozmów w gronie rodziny.
10. Dziękujemy za waszą życzliwość i ofiary składane na utrzymanie parafii. Przyszła niedziela jest II miesiąca niedzielą inwestycyjną. Składka z tego dnia będzie na okna i witraże do kościoła parafialnego. Prosimy o zrozumienie sprawy
11. Bożemu miłosierdziu polećmy duszę śp., Michała Bakuna,który odszedł z naszej wspólnoty do wieczności. Dobry Jezu