Ogłoszenia parafialne 10 listopada 2019 r.

09.11.2019 r.

1. Jutro 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy o modlitwie w int. naszej Ojczyzny. W tym dniu parafia bł. Karoliny zaprasza wieczorem na wypominki narodowe.
  2. We wtorek 12 listopada o 19.00rozpoczyna się kurs przedmałżeński u xx.misjonarzy.
  3. W czwartek na 17.30 zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne dzieci wraz z rodzicami, przygotowujące do I Komuni św.
  4. W przyszłą niedzielę z woli papieża Franciszka będziemy obchodzić Światowy Dzień Ubogich.
  5. Przez cały tydzień w dni powszednie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w sanktuarium o godz. 18.00.
  6. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii, także dziś, z racji II niedzieli miesiąca. Wszystkich pragniemy polecać w modlitwie podczas sobotniej nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Bóg zapłać za dobroć serca.
  7. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu Ks. Marcinowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Marcina i naszej Ojczyzny, będziemy modlić się jutro na Mszy św. o godz. 7.30, przed cudownym obliczem MB Szkaplerznej w naszym sanktuarium. Serdecznie zapraszamy.