Ogłoszenia parafialne 11 marca 2018r.

10.03.2018 r.

1. W poniedziałek do kościoła parafialnego zapraszamy grupę biblijną.

2. W czwartek zapraszamy na 18.15 uczniów kl. 3 gimnazjum.

3. W najbliższy piątek jest możliwość wyjazdu do Częstochowy i Łagiewnik. Zostało jeszcze 10 wolnych miejsc. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do ks. Radosława.

4. W piątek zapraszamy na 17.00 na drogę krzyżową i Eucharystię grupę O. Pio, a ponieważ w tym dniu rozpoczynamy triduum modlitw za mężczyzn przed uroczystością św. Józefa, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich panów na wspólną modlitwę w ich intencji.

5. W sobotę wieczorem na 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej.

6. Przypominamy, że nabożeństwa Drogi Krzyżowej odbywają się w piątek:

- w sanktuarium o godz. 9.00.

- w kościele parafialnym w o godz. 17.00. oraz

o godz. 19.30, dla młodzieży i tych którzy kończą później pracę

Gorzkie Żale w niedzielę:

- w kościele parafialnym o godz. 16.30,

- w sanktuarium o godz. 18.15.

Bezpośrednio po Gorzkich żalach Msza święta.

7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto parafii dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy także do nabywania baranków wielkanocnych, paschalików oraz ręcznie robionych pisanek i zajączków. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na diecezjalną Caritas oraz paczki dla potrzebujących. Przypominamy, że Panie z Caritas będą także zbierać do puszek przed i po gorzkich żalach datki na dekoracje oraz kwiaty do ciemnicy i grobu Pańskiego.

9. Diecezjalne Biuro ITER wraz z naszą parafią organizuje w czerwcu wyjazd do Lwowa. Szczegóły na specjalnych ulotkach oraz na naszej stronie internetowej. Zapisy w biurze pielgrzymkowym lub w kancelarii naszej parafii.

10. Wszystkim solenizantom bieżącego tygodnia, a wśród nich naszemu wikariuszowi Ks. Zbigniewowi, życzymy wielu łask od Boga i wstawiennictwa Maryi. W int. Ks. Zbigniewa będzie sprawowana Msza św. w najbliższą sobotę o godz. 17.30.

11. W ostatnim czasie odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Zofia Gajda. Polećmy jej dusze miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…