Ogłoszenia parafialne 12 stycznia 2020 r.

11.01.2020 r.

1. W niedzielę 19 stycznia na godz. 17.30 zapraszamy parafian, osoby starsze oraz wszystkie grupy duszpasterskie /Radę Parafialną Róże, Odnowę, SRK, Biblijnych, Bractwo Szkaplerzne, Caritas, O. Pio, chór, scholę, DSM, młodzież, Pracowników kościelnych/ na Eucharystię a następnie na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie z zespołem Świerczkowiacy Prosimy o zorganizowanie spotkania opłatkowego naszą radę parafialną.
  2. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie także przy okazji kolędy oraz dziś z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam wszystkim błogosławi za dobroć serca.
  3. Przypominamy, że program kolędy dostępny także na naszej stronie internetowej. A na najbliższe dni wygląda następująco:

Poniedziałek, 13 stycznia od godziny 16:00

ul. Kossaka – 2 księży

ul. Złota, Babiego Lata – 1 ksiądz

Wtorek, 14 stycznia od godziny 16:00

ul. Sióstr Służebniczek, Podmiejska – 1 ksiądz

ul. Gładysza, Świętojańska, Grabowskiego, Chrząstowskich, Trendoty – 1 ksiądz

ul. Matuszewskiego, Juraszka – 1 ksiądz

Środa, 15 stycznia od godziny 16:00

ul. Św. Wojciecha, św. Kazimierza  św., Rafała Kalinowskiego, św. Kingi i św. Stanisława Kostki – 3 księży

Czwartek, 16 stycznia od godziny 16:00

ul. Wierzbowa i Głęboka – 1 ksiądz