Ogłoszenia parafialne 14 kwietnia 2024 r.

14.04.2024 r.

1. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania do kościoła parafialnego: we wtorek na godz. 17.30 DSM, w czwartek na godz. 17.30 ministrantów i lektorów, a na 18.00 chórzystów, w piątek na godz. 18.00 grupę młodzieżową, wsobotę na godz. 10.00 scholę dziecięcą.
2. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie
3. Dziękujemy za ofiary składane w ostatnim czasie nautrzymanie parafii oraz za dzisiejsze na witraże i noweokna do kościoła parafialnego. Bóg zapłać. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nabożeństwa szkaplerznego w sanktuarium na Burku w soboty o godz. 18.30, na które serdecznie zapraszamy.
4. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Genowefa Orłowska, Zofia Pochroń, Janina Dobrowolska i Jan Urbaś. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…