Ogłoszenia parafialne 14 stycznia 2018 r.

13.01.2018 r.

Kategorie

1. W piątek na 17.30 zapraszamy na Eucharystię i czuwanie modlitewne wspólnoty św. O. Pio.

2. Również w piątek po zakończeniu Mszy wieczornej w kościele parafialnym spotkanie nadzwyczajne rady parafialnej.

3. Z okazji Dnia Babci i Dziadka pragniemy zaprosić wszystkich seniorów na jasełka przygotowane przez dzieci za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00.

4. Informujemy, że w kościele akademickim w Tarnowie utworzono punkt duszpasterski dla grekokatolików- szczególnie przybywających z Ukrainy. 21 stycznia 2018 roku o godz. 14.30 będzie uroczyste poświęcenie wody z okazji Święta Jordanu.

5. Już dziś pragniemy zaprosić wszystkie grupy duszpasterskie na parafialny opłatek, który odbędzie się w sobotę 27 stycznia w kościele parafialny. Początek godz. 15.00.

6. Program kolędy na najbliższy tydzień:- poniedziałek, 15 stycznia od godziny 16. 00

Urwana 6A nr 1-75 –3 księży

- wtorek, 16 stycznia od godziny 16.00

Urwana 6A nr 76 -150 –3 księży

- środa, 17 stycznia od godziny 16.00

Wodna i Łazienna –2 księży

NMP –1 ksiądz

Jeśli kogoś pominęliśmy, albo z przyczyn losowych kogoś nie było, a pragnąłby modlitwy i błogosławieństwa domu, prosimy o zgłoszenie dziś w zakrystii po Mszy św. Dodatkowa kolęda będzie w czwartek 18 stycznia.

7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii i na tacę, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace wykonywane w naszych świątyniach. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

8. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej parafii do wieczności śp.Władysława Mochylska, Adam Słowik i Lubomir Kilian.Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…