Ogłoszenia parafialne 16 września 2018 r.

15.09.2018 r.

1. W poniedziałek zapraszamy do sanktuarium na wieczorną Eucharystię i spotkanie formacyjne Odnowę w Duchu Św.
  2. W środę zapraszamy na 17.30 AK.
  3. W czwartek na 18.15 zapraszamy na spotkanie uczniów kl. 8 SP i 3 Gimnazjum.
  4. W piątek na 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego wszystkich czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę.
  5. W niedzielę 23 września zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 9.00 członków Caritas, a po Mszy św. na spotkanie.
  6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Maryja nasza opiekunka wyjedna wam u Boga wszelkie potrzebne łaski. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    - w piątek w kościele parafialnym modlitwa do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i adoracja Najśw. Sakramentu. Prosimy o poprowadzenie godziny miłosierdzia i adoracji Akcję Katolicką.
    - w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
  8. W sobotę po nowennie spotkanie bractwa szkaplerznego.
  9. Za dwa tygodnie przeżywać będziemy wizytację kanoniczną. Prosimy poszczególne grupy oraz parafian o czynne włączenie się w przygotowanie i przeżycie tych ważnych chwil.
  10. Pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w pielgrzymce rodzin na Jasną Górę. Odpowiedzialnym za organizowanie pielgrzymki jest dekanalny duszpasterz rodzin Ks. Czesław Haus proboszcz Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 22-23 września. Szczegóły u ks. Czesława oraz na plakacie i duszpasterstwie rodzin diecezji tarnowskiej.
  11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  12. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Tadeusz Lelito. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…