Ogłoszenia parafialne 17 czerwca 2018 r.

16.06.2018 r.

1. Jutro do sanktuarium serdecznie zapraszamy Odnowę w Duchu Św.

2. W środę po nowennie w kościele parafialnym spotkanie AK.

3. W czwartek o 18:15 swoje spotkanie formacyjne mają uczniowie 3 klas gimnazjum.

4. Informujemy, że zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze SP nr 2, Społecznej SP oraz dla Gimnazjum „U Konarskiego” odbędzie się w kościele parafialnym w najbliższy czwartek godz. 9.00. Natomiast zakończenie dla pozostałych szkół odbędzie się tak jak to zostało ustalone z katechetami i dyrekcjami szkół. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę dziękczynienia także rodziców i opiekunów.

5. W piątek spotkanie ministrantów i lektorów o 16.30.

6. Trwa miesiąc czerwiec zapraszamy codziennie na nabożeństwa czerwcowe. W kościele parafialnym po mszy św. o 17.30, a w sanktuarium po mszy św. o 18.30.

7. Zbliża się odpust tuchowski, który rozpoczyna się 30 czerwca. Kustosz sanktuarium z Tuchowa serdecznie wszystkich zaprasza. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. Zbliża się także odpust szkaplerzny w naszej parafii. Już dziś informujemy, że potrwa on od 15 do 22 lipca. Program znajduje się przy wyjściu z kościoła. Prosimy się z nim zapoznać, a poszczególne grupy prosimy o przygotowanie liturgii Mszy św.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim, aby wesprzeć naszą parafię. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy w tym tygodniu pracowali przy kościołach. Bóg zapłać.

10. Wychodząc z kościoła zachęcamy do kupowania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, Tak Rodzinie, Głos Karmelu, Różaniec, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci.

11. Na koniec ważna informacja. Od rozpoczęcia wakacji zmieniają się godziny Mszy św. sprawowanych w dni powszednie w naszym sanktuarium. Począwszy od poniedziałku 25 czerwca, Msze św. będą sprawowane: o godz. 6.00, 7.00 i 18.30.