Ogłoszenia parafialne 18 lutego 2024 r.

17.02.2024 r.

1. W sobotę zapraszamy na 18.30 do sanktuarium na nabożeństwo szkaplerzne i Mszę św. w intencjach nowennowych.
2. Wszystkich parafian młodych i dorosłych zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga Krzyżowa w piątki w sanktuarium o godz. 9.00, a w kościele parafialnym o godz. 17.00 i 19.00, natomiast Gorzkie Żale w niedziele w kościele parafialnym o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.
3. Informujemy, że bierzmowanie w tym roku odbędzie się 10 kwietnia o godz. 18.00. Szczegóły zostaną przekazane podczas najbliższego spotkania kandydatów wraz z rodzicami.
4. 27 lutego w parafii katedralnej rozpocznie się kurs przedmałżeński. Szczegóły w kancelarii katedry.
5. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie także te przeznaczone na Caritas. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny.
6. W tym tygodniu do wieczności odeszli śp. Zofia Heinz i Piotr Krakowski. Powierzmy ich dusze Miłosiernemu Bogu. Wieczne odpoczywanie