Ogłoszenia parafialne 19 sierpnia 2018 r.

17.08.2018 r.

1. Zapraszamy nadal na godz. 20.30 do kościoła parafialnego na apele w łączności z pielgrzymami, którzy wędrują do Częstochowy. Apele zakończymy w piątek. Natomiast w sobotę 25 sierpnia wyjeżdżamy do Częstochowy na wejście pielgrzymki. Przy tej okazji informujemy, że jest jeszcze kilka miejsc. Zapisy na autokar w zakrystii lub kancelarii. Wyjazd o 7.00 z parkingu przy kościele parafialnym.
  2. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafii na potrzeby parafii. Wszystkich ofiarodawców polecamy Bożej Opatrzności i matczynemu wstawiennictwu naszej Patronki Maryi Królowej Szkaplerza Świętego podczas nowenny.
  3. W ostatnim czasie odeszły do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej śp. Mieczysław Łakoma. Polećmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu…