Ogłoszenia parafialne 2 września 2018 r.

01.09.2018 r.

Kategorie

1. Jutro o godz. 8.00 Mszą św. w kościele parafialnym rozpoczynamy uroczyście nowy rok szkolny.
  2. Również jutro do sanktuarium zapraszamy na Mszę św. wieczorną a po niej na spotkanie formacyjne wspólnotę Odnowy w Duchu Św.
  3. W I czwartek na godz. 17:30 zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy o święte powołania do służby w kościele. Po zakończeniu Mszy św. próba chóru. Przy tej okazji ponawiamy zapraszenie do młodzieży, studentów i osób dorosłych, którzy chcą swoim śpiewem ubogacać liturgię w naszym kościele i rozwijać swoje zdolności muzyczne. Zaangażowanie się w śpiew podczas liturgii jest jednym z wyrazów troski o naszą wspólnotę parafialną.
  4. W piątek w kościele parafialnym o godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i adoracja zakończona Mszą św. o 17.30, a od godziny 16.30 spowiedź z racji I piątku.
  5. W I piątek zapraszamy na 17.30 kl 6,7,8 Sp oraz kl 3 gimnazjum i tegorocznych kandydatów do bierzmowania na Mszę św. i spotkanie.
  6. W naszej parafii działa grupa młodzieżowa do której zapraszamy nowych chętnych. Szczegóły u ks. Radosława.
  7. W sobotę przypada Uroczystość Narodzenia NMP, Głównej Patronki naszej Diecezji. Uroczystość ta rozpoczyna w parafii katedralnej w Tarnowie Tydzień Maryjny. Szczegóły na plakatach . W katedrze można też zapisać się na pielgrzymkę do Sokółki i okolic.
  8. W sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej, a po niej spotkanie Bractwa Szkaplerza Św.
  9. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o 9:00 zapraszamy SRK.
  10. Dyrekcja Przedszkola „Bajadurka” znajdującego się przy ul Lwowskiej 32B/4 organizuje nabór. Szczegóły w sekretariacie przedszkola.
  11. Dziękujemy za ofiary składane w ostnim czasie. Niech Bóg wynagrodzi Waszą wrażliwość serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy wstawiennictwu  naszej Patronki Królowej Szkaplerza Świętego. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji drugiej niedzieli miesiąca-niedzieli inwestycyjnej. Bóg zapłać za zrozumienie.