Ogłoszenia parafialne 21 stycznia 2018 r.

20.01.2018 r.

1. W poniedziałek 22 stycznia zapraszamy na wspólne spotkanie Grupy Biblijnej w kościele parafialnym. Rozpocznie się ono o godz. 17:30.

2. We wtorek 23 stycznia po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie organizacyjne przed I Komunią św., dla Klasowych Rad Rodziców.

3. Uczniów klas III gimnazjum zapraszamy na spotkanie w grupach 25 stycznia o godzinie 18:15.

4. W piątek 26 stycznia o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie ministrantów, a o godz. 18.00 lektorów. Obecność obowiązkowa.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy na parafialny opłatek wszystkie grupy duszpasterskie. Początek godz. 15.00. w kościele parafialnym. Za organizację spotkania odpowiedzialna jest Rada Parafialna i Duszpasterze.

6. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

- w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

- w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie, oraz przy okazji kolędy, aby wesprzeć prace, które będą wykonywane w naszych świątyniach. Dziękujemy także Panom, którzy nie szczędzili sił, ani cennego czasu i pomogli swoją pracą utwardzić teren przy kościele, aby można było stawiać samochody i umożliwić uczestnictwo większej grupie wiernych w niedzielnej eucharystii, także tym z innych parafii. Niech Bóg wam błogosławi za waszą dobroć serca.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra dla dzieci.