Ogłoszenia parafialne 25.02.2024 r.

25.02.2024 r.

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
2. W I piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do Sanktuarium, którą zakończymy Mszą św. o godz. 15.30.
3. Spowiedź z racji I piątku codziennie w dni powszednie półgodziny przed każdą Mszą św. w sanktuarium i kościele parafialnym. Prosimy, by nie odkładać spowiedzi na sam piątek.
4. W I sobotę po godz. 8.00 kapłani udadzą się do chorych, natomiast wieczorem o godz. 18.30 zapraszamy do sanktuarium na nabożeństwo Szkaplerzne i Mszę św. z możliwością przyjęcia szkaplerza św.
5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00.
6. Wszystkich parafian młodych i dorosłych zachęcamy do udziału w nabożeństwach wiekopostnych. DrogaKrzyżowa w piątki w sanktuarium o godz. 9.00, a w kościele parafialnym o godz. 17.00 i 19.00, natomiastGorzkie Żale w niedziele w kościele parafialnym o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.
7. Spotkania w kościele parafialnym w tym tygodniu:

- Odnowa w Duchu Świętym poniedziałek o godz. 17.30

- Chór w czwartek po Mszy św. o godz. 17.30,

- Kandydaci do Bierzmowania oraz Grupa Apostolska Młodzieży w piątek o godz. 19.00

- Schola dziecięca w piątek o 17.00 i sobotę o godz. 10.00,

- Kandydaci do Bierzmowania w niedzielę o godz. 9.00.

8. Dyrekcja SP nr 2 przy ul. Konarskiego zaprasza 6 marca na dni otwarte. Szczegóły w sekretariacie szkoły.
9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.
10. W tym tygodniu do wieczności odeszły śp. Zofia Madej i Maria Łyczko. Powierzmy ich dusze Miłosiernemu Bogu. Wieczne odpoczywanie…