Ogłoszenia parafialne 3 czerwca 2018 r.

02.06.2018 r.

1. Jutro w poniedziałek zapraszamy na spotkanie Odnowę w Duchu św. - tym razem wyjątkowo na Mszę św. o 17.30.

2. Nabożeństwo Eucharystyczne połączone z procesją – w dniach „oktawy” – będzie celebrowane codziennie o godz. 17.30.

3. W czwartek 07 czerwca 2018r. godz. 17:30 Msza św. połączona z błogosławieństwem dzieci i wianków na zakończenie oktawy.

4. Po Mszy św. o 18.30 zapraszamy Panów, Mężów, Ojców wraz z dziećmi oraz Dziadków na turniej tenisa stołowego o Puchar Prezesa SRK Oddziału przy Parafii Matki Bożej Szkaplerznej.

5. Również w czwartek po Mszy św. swoje spotkanie do bierzmowania mają uczniowie klas 3 gimnazjum.

5. W piątek 8 czerwca przypada Uroczystość NSPJ, Msze św. jak w dni powszednie. Na uroczystą Eucharystię zapraszamy w tym dniu do kościoła parafialnego na 17.30. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób jadących do Lwowa.

6. Również w piątek próba asyst i spotkanie ministrantów i lektorów o 16.30.

7. W sobotę we wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny organizujemy dla LSO dzieci ze scholi wraz z opiekunami wycieczkę autokarową do Matki Bożej do Częstochowy. Mamy jeszcze 2 wolne miejsca Serdecznie zapraszamy.

8. Rada Parafialna i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy naszej Parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie zapraszają 10 czerwca 2018r. na Mszę Świętą o godz. 12:00 dzieci wraz z rodzicami na spotkanie rodzinne „Niedziela z Mamą i Tatą”. W programie: Konkursy i wspólna zabawa oraz słodki poczęstunek w godz. 13:00-15:00.

9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie. Dziękujemy także tym wszystkim, którzy pracowali przy kościołach. Niech Bóg wam błogosławi za wasze dobre serca. Wszystkich polecamy podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Prosimy także o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.