Ogłoszenia parafialne 4 lutego 2018 r.

03.02.2018 r.

1. W poniedziałek na wieczorną Mszę św. do sanktuarium zapraszamy Odnowę w Duchu św.

2. W czwartek uczniów klas III gimnazjum zapraszamy na spotkanie w grupach o godz. 18:15.

3. W piątek o godz. 16.30 spotkanie ministrantów, a o godz. 18.00 lektorów.

4. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- wieczorem w środę w kościele parafialnym, a w sobotę w sanktuarium - Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

- w piątek w kościele parafialnym o 15:00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia oraz adoracja zakończona Mszą św. o 17.30.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo ku czci Najświętszego Sakramentu. Program jest następujący:

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY:

- po mszy św. o 12.00 rozpoczynają dzieci oraz mieszkańcy wschodniej części parafii – ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe;

- od 14.00 - 15.00 - mieszkańcy ul. Gumniska, Mostowa, Nadbrzeżna Górna i Dolna, Jagiellońska, Kaflarska, Łanowa, Łyczków i Piastowska;

- od 15.00 - 16.00 - mieszkańcy ul. Torowa, Urwana, Dąbrowskiego i cała zachodnia część parafii;

- od 16.00 - 17.15 - mieszkańcy ul. Krogulskiego - prowadzi Młodzież.

SANKTUARIUM:

- 8.00 - 12.00 - adoracja zakończona modlitwą Anioł Pański - ul. Tuchowska, Piotrowskiego, Małeckiego Wspólna i Stanisza.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY:

- 15.00 - 16.00 - dla mieszkańców ul. Krogulskiego, zachodnia część parafii - prowadzi Caritas i Akcja Katolicka;

- 16.00 - 17.00 - dla mieszkańców ul. Torowa, Urwana, Dąbrowskiego - prowadzą Róże Różańcowe;

- 17.00 – 17.30 - adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z kazaniem o eucharystii.

SANKTUARIUM:

- 8.00 - 12.00 - adoracja zakończona modlitwą Anioł Pański - ul. Wodna, Konarskiego NMP i Szewska.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY:

- 15.00 - 16.00 - dla mieszkańców wschodniej części parafii – ulice Sanguszków, Braci Saków, Okrężna i wszystkie przyległe - prowadzi Grupa Odnowy w Duchu Świętym;

- 16.00 - 17.00 - dla mieszkańców ul. Gumniska, Mostowa, Nadbrzeżna Górna i Dolna, Jagiellońska, Kaflarska, Łanowa, Łyczków i Piastowska - prowadzi SRK.

- 17.00 - 17.30 - adoracja indywidualna zakończona Mszą św. z kazaniem o eucharystii.

6. 17 lutego w Dębicy odbędzie się diecezjalne spotkanie grup św. O. Pio. Chętnych na wyjazd prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii.

7. Dziękujemy także za waszą życzliwość i ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto, aby wesprzeć naszą parafię. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Przy tej okazji prosimy o wsparcie za tydzień z racji II niedzieli miesiąca.

8. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Małego Gościa dla młodzieży

i Promyczka Dobra dla dzieci.

9. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Józefa Piszczek. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu…