Ogłoszenia parafialne 8 kwietnia 2018 r.

07.04.2018 r.

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Bożego Miłosierdzia, na godz. 15.00 zapraszamy na specjalne nabożeństwo, podczas którego będziemy modlić się o nawrócenie zatwardziałych grzeszników, a także polecać sprawy naszej parafii.

2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świetości Życia. Na godzinę 17.30 zapraszamy do kościoła parafialnego, aby modlić się o szacunek dla życia w naszym narodzie oraz dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. Formularze duchowej adopcji rozprowadzać będą członkowie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

3. Jutro po zakończeniu Mszy św. o 17.30 rozpoczniemy kolejny etap wędrówki kopii łaskami słynącego obrazu MB Szkaplerznej po naszych domach. Tym razem obraz rozpocznie peregrynację od mieszkańców ul. Torowej od numeru 2, a następnie zostanie przekazany mieszkańcom ul. Urwanej. Prosimy o wzajemną pomoc sąsiedzką w tej sprawie.

4. Również jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy biblijnej.

5. W czwartek o godz. 17.30 w kościele parafialnym spotkanie dzieci I komunijnych wraz z rodzicami, o 18:15 swoje spotkanie przed bierzmowaniem mają uczniowie klas III gimnazjów.

6. W piątek o godz. 16.30 zbiórka ministrantów, a o godz. 18.00 lektorów.

7. Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy tydzień biblijny. W tym dniu będziemy przeżywać II ogólnopolską akcję czytania Pisma św. Zapraszamy do wspólnego czytania Pisma św. Uczynimy to w kościele parafialnym o godz. 17 00. O zorganizowanie akcji prosimy naszą grupę biblijną.

8. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:

- w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.

- w piątek w kościele parafialnym modlitwy do Bożego Miłosierdzia od godz. 15.00

- w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

9. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na konto parafii oraz na tacę, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest Gość Niedzielny, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra z niespodzianką dla dzieci. Można je nabyć przy wyjściu z kościoła.

11. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp. Izabela Papuga, Adela Nawrocka i Bernard Bartnowski. Polećmy ich nieśmiertelne dusze Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu….