Ogłoszenia parafialne 9 września 2018 r.

08.09.2018 r.

1. Jutro na 17:30 zapraszamy Grupę biblijną.
  2. W czwartek zapraszamy do kościoła parafialnego na 17.30 rodziców i dzieci kl 3 przygotowujące się do I Komunii św. na spotkanie formacyne.
  3. W piątek 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dokościoła parafialnego na godz. 17.00. Prosimy, aby z tej okazji przystroić krzyże przydrożne.
  4. Również w piątek zapraszamy do kościoła parafialnego na godz. 16.30 ministrantów, a na 18.00 lektorów oraz nowych chętnych do bycia ministrantami i lektorami na spotkanie z ks. opiekunem Zbigniewem.
  5. W niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00 spotkanie rady parafialnej.
  6. W tym tygodniu zapraszamy na nabożeństwa:
    - w środę w kościele parafialnym nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej.
    - w piątek w kościele parafialnym modlitwa do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 i adoracja Najśw. Sakramentu. Prosimy o poprowadzenie godziny miłosierdzia i adoracji SRK.
    - w sobotę wieczorem w sanktuarium nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  7. Dziękujemy za waszą życzliwość i za wszystkie ofiary składane w ostatnim czasie na tacę i konto ofiary z innych parafii, dziś także z racji II niedzieli miesiąca. Niech Bóg wam błogosławi za waszą hojność serca. Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwie podczas nowenny do Matki Bożej Szkaplerznej. Bóg zapłać także tym, którzy w tym tygodniu wykonywali prace przy naszych kościołach.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Janina Kędzior. Polećmy jej nieśmiertelną duszę Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu…